عوامل موثر بر قیمت کابینت و کمد دیواری       1396/07/26
ز نطر ما به عنوان متخصص کابینت و طراحی کابینت چند عامل مهم در قیمت پیشنهادی کابینت کارها وجود داره
 

انواع مدل کابینت آشپزخانه بازار       1396/07/14
منظورشما از جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه چیه؟ طرح کابینت؟ رنگ کابینت؟ بافت کابینت؟ جنس کابینت؟ براق و مات بودنش؟ یا کلاسیک و مدرن بودنش؟ همه اینا با هم میشن انواع مدل کابینت ام دی اف ...
 

تشخیص کابینت ساز و ام دی اف خوب - از کجا کابینت بخرم ؟       1396/07/14
تشخیص کابینت ساز و ام دی اف خوب - از کجا کابینت بخرم ؟ ممکنه برای خرید کابینت به فروشگاه های زیادی مراجعه کرده و برای انتخاب سر در گم شده باشید ، ما یه راه کار کلی برای خرید کابینت به شما ارائه می کنیم ...
 

چرا قیمت کابینت تو جاهای مختلف انقدر با هم اختلاف داره ؟       1396/07/14
تفاوت قیمت کابینت های ام دی اف برای آشپزخانه دلایل مختلفی داره که شما باید قبل از خرید کابینت ام دی اف دلیل اونها رو بدونید.
 

15 تفاوت کابینت کلاسیک ( ممبران - وکیوم) و مدرن       1396/07/14
تفاوت کابینت کلاسیک ( ممبران - وکیوم - پی وی سی - ابزار خورده و... ) و مدرن (ملامینه - هایگلاس و ... )
 

همه چیز در مورد کابینت های گلاس و براق       1396/07/14
درباره کابینت هایگلاس، پلی گلاس، براق، خش و لکه افتادنش، ترک و ایرانی و خارجی، انتخاب مدل و رنگ و دستگیره کابینت آشپزخانه های گلاس به همراه عکس های کابینت ایرانی
 

چرا کابینت کارها بدقول هستند /کابینت ساز خوش قول داریم       1396/07/14
کابینت ساز خوش قول هم داریم ولی اونا هم یه وقتایی بد قول میشن ، اصلا بدقولی یه جورایی جزو جدا نشدنیه کارهای سفارشیه ، اگه یه کت وشلوار به یه خیاط سفارش بدین متوجه میشین ، اونا هم تو این قضیه مشهورن.
 

محاسبه قیمت کابینت آشپزخانه / چگونه قیمت کابینت رو محاسبه کنم ؟       1396/07/14
قیمت کابینت آشپزخانه چطور حساب می شود ؟
 

قرارداد خام کابینت       1394/09/20
قرارداد خام کابینت
 

خصوصیات آشپزخانه امروزی       1394/09/18
خصوصیات آشپزخانه امروزی
 

طراحی غرفه نمایشگاه       1394/08/10
طراحی غرفه نمایشگاه
 

۵ گام مهم برای دکوراسیون آشپزخانه ایده آل       1394/05/23
نبض حیات هر خانه ای بدون شک آشپزخانه است. افراد خانواده ساعاتی را برای پخت، صرف غذا در آشپزخانه سپری می کنند. کارهایی که همه ما دوست داریم آنها را در کمال آرامش انجام دهیم. این آرامش زمانی به دست می آید که این فضا از خانه دکوراسیونی زیبا و کاربردی داشته باشد. رعایت نکات زیر می تواند به زیباتر شدن و کارایی آشپزخانه منزل شما کمک کند.
 

5 توصیه برای آشپزخانه       1394/05/23
محیط آشپزخانه را طوری تزئین کنید که از بودن در آن لذت ببرید. شما آزادید هر طور که مایلید فضا را تغییر دهیدو از هر وسیله ترئینی که تمایل دارید در چیدمان آشپزخانه استفاده کنید. برای داشتن یک آشپزخانه زیبا و دوست داشتنی با ما همراه شوید، برای شما ایده‌هایی داریم:
 

طراحی کابینت های اشپزخانه       1394/05/23
اگر به آشپزخانه های مختلف نگاه کنیم متوجه می شویم که در تمامی آنها قسمت زیادی از فضا به کابینت ها اختصاص داده شده است . با نصب کابینت ها و اختصاص دادن فضای زیادی به انها در حقیقت نوعی فضاسازی انجام می گیرد و فضای مناسب و بیشتری جهت نگه داری لوازم ایجاد می شود . با توجه به این کاربرد و اهمیت آنها بهتر است توجه خاصی نیز به طراحی آنها مبذول شود .
 

روان شناسی رنگها در طراحی کابینت       1394/02/09
مهم‌ترین نقش در طراحی و دکوراسیون داخلی، بر عهده رنگ ها می باشد. رنگ‌ها دارای معنی هستند و منعکس کننده نوع احساس ما هستند. رنگ ها دارای نیروی خاصی هستند و هر یک از طیف ها یک احساس عمیق را در محیط القا می کنند. هر رنگ تاثیر فیزیكی و روحی خاصی را بر روی بیننده می گذارد و افراد واكنش های متفاوتی نسبت به رنگ های مختلف از خود نشان می دهند. روانشناسی رنگ ها در دنیای تجاری امروز از اهمیت خاصی برخوردار است و می توان اظهار داشت كه هر چیزی را كه در اطراف خود می بینیم به گونه ای در ارتباط مستقیم با این علم است
 

کابینت آشپزخانه سفید و مدرن       1394/02/09
سفید از آن دسته رنگی هایی است که بخوبی با هر رنگ دیگری هماهنگ میشود ولی در طراحی دکوراسیون داخلی در اکثر موارد سفید را با رنگ های نقره ای و مشکی و یا اصولا رنگ های تیره ست می کنند تا زیبایی رنگ سفید بیشتر به چشم بیاید. در مدل کابینت هایی هم که در این بخش تصاویر آنها را مشاهده می نمایید از این قانون تبعیت شده است و در کنار رنگ سفید ، رنگ های تیره مثل مشکی و قهوه ای دیده میشوند.
 

چرا طراحی دکوراسیون داخلی مهم است؟       1394/01/24
دکوراسیون داخلی چیست ؟ براساس معنی مندرج در لغت نامه آکسفورد، دکوراسیون داخلی عبارت است از: «هماهنگ سازی طراحی شده برای به جلوه درآوردن رنگ‌ها، اثاثیه و سایر اشیاء در یک اتاق یا ساختمان به صورت هنرمندانه». با این حساب همه ما هنگامی که خانه خود را تزئین و درباره بهترین چیدمان مبلمان منزل‌مان فکر می‌کنیم، نقش یک دکوراتور داخلی را بر عهده می‌گیریم. با این‌همه، دکوراسیون داخلی همانند سایر هنرها، دارای سبک و ریزه‌کاری‌های متفاوتی است که براساس سلیقه‌ها و نیازهای دوران، دستخوش تغییر می‌شوند
 

رنگها با خواندن این مقاله متخصص انتخاب رنگ شوید       1393/11/21
الف- نوع رنگها رنگها به سه دسته اصلی تقسیم میشوند : 1- رنگهای پایه 2- رنگهای ترکیبی دو تایی 3- رنگهای ترکیبی سه تایی رنگهای پایه شامل : قرمز و زرد و آبی . مشخصه این رنگها این است که با ترکیب هیچ رنگی به این رنگها نمی توان رسید.همه رنگهای دیگر حداقل شامل یکی از این سه رنگ هستند .
 

انواع کابینت       1393/11/21
نگاهی به آشپزخانه های مختلف بیندازید! بی گمان اولین چیزی که در آن محوطه، نظر شما را به خود جلب خواهد نمود کابینت های آشپزخانه است.همگی اذعان داریم که در اکثر آشپزخانه ها، قسمت زیادی از فضا به کابینت ها اختصاص داده می شود. در حقیقت با نصب کابینت ها و اختصاص دادن فضای زیادی به آنها، نوعی فضاسازی انجام می گیرد که بدین طریق می توان فضای مناسب و بیشتری جهت نگه داری سایر لوازم آشپزخانه ایجاد کرد. با توجه به این کاربرد و اهمیت آنها در دکوراسیون آشپزخانه، به نظر می رسد التفات خاصی نیز به طراحی این بخش از خانه مبذول بدارید. طراحان دکور معتقدند که طراحی کابینت آشپزخانه نقش مهمی در دکوراسیون ان دارد . امروزه بنابر افزایش تقاضا، انواع و اقسام مدل ها، طرح ها و رنگ های مختلف کابینت در بازار موجود است. اگر شما به عنوان یک خریدار، به مغازه های مرتبط با کابینت ها سری بزنید، بی شک به علت فراوانی گزینه های مورد انتخاب، سردر گم خواهید شد چه رنگی ؟ چه طرحی؟ چه مدلی ؟
 


    صفحه 1 از 1 ( 19 ركورد )